The Apparition Phase | Will Maclean
×

The Apparition Phase | Will Maclean

0,00 (0 voturi)
55,00 Lei
Ne pare rau, acest produs nu mai face parte din oferta
Ne pare rau, acest produs nu mai face parte din oferta
55,00 Lei Vandut de CARTURESTI.RO
Vandut de CARTURESTI.RO

Descriere

SHORTLISTED FOR THE MCKITTERICK PRIZE 2021'A wild rural gothic with some slick plotting . . . the perfect novel for our phantom present' Guardian'Outstanding . . . ideal for fans of Andrew Michael Hurley' MetroTwins Tim and Abi have always been different from their peers, spending their evenings in the attic of their parents' suburban house, poring over reports of the unexplained. Obsessed with photographs of ghostly apparitions, they decide to fake their own, and use it to frighten a girl at school.But what was only supposed to be a harmless prank sets in motion a deadly and terrifying chain of events that neither of them could have predicted...

Iti mai recomandam si

Carte care a lansat cariera uimitoare a unuia dintre cei mai ...

- Litera -

29.90 Lei

carturesti.ro

Tunurile din Navarone au fost reduse la tacere, dar eroicii ...

- Litera -

29.90 Lei

carturesti.ro

Pana si cea mai puternica femeie din Anglia are un punct ...

- Litera -

24.90 Lei

carturesti.ro

Lady Phillipa Marbury este o domnisoara foarte ciudata. Cea ...

- Litera -

24.90 Lei

carturesti.ro

Cu zece ani in urma, marchizul de Bourne a cazut in ...

- Litera -

24.90 Lei

carturesti.ro

Intr-o noapte de iarna din timpul celui de-al Doilea Razboi ...

- Litera -

29.90 Lei

carturesti.ro

Iti place Produsul? Distribuie si prietenilor tai:

×